کد خبر : 13069 تاریخ انتشار : 1395/08/04 - 12:13 تعداد بازدید : 1366

مدیر کل آزمایشگاه کنترل مرجع سازمان غذا و دارو:

اجرایی نمودن برنامه های عملیاتی در حوزه آزمایشگاهی/بررسی استقرار جدیدترین روش های کنترل کیفی در پایش و کنترل آلاینده ها

مدیر کل آزمایشگاه کنترل مرجع سازمان غذا و دارو گفت: دوازدهمین گردهمایی مدیران آزمایشگاه کنترل غذا و دارو معاونت های غذا و دارو سراسر کشور از فردا چهارشنبه، 5 آبان ماه سالجاری به مدت 2 روز و به میزبانی معاونت غذا و دارو گلستان به منظور هماهنگی آزمایشگاه های کنترل غذا و دارو جهت اجرایی نمودن برنامه های عملیاتی 96-95 برگزار می شود.

دکتر حسین رستگار، مدیر کل آزمایشگاه کنترل مرجع سازمان غذا و دارو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدونا " گفت: دوازدهمین گردهمایی مدیران آزمایشگاه کنترل غذا و دارو معاونت های غذا و دارو سراسر کشور از فردا چهارشنبه، 5 آبان ماه سالجاری به مدت 2 روز و به میزبانی معاونت غذا و دارو گلستان و با حضور دکتر رسول دیناروند، معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در گرگان برگزار می شود.

وی افزود: این گردهمایی به منظور هماهنگی آزمایشگاه های کنترل غذا و دارو جهت اجرایی نمودن برنامه های عملیاتی 96-95 برگزار و مهم ترین برنامه و همچنین چالش های پیش رو در حوزه آزمایشگاهی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

دکتر رستگار خاطر نشان کرد: این گردهمایی بیشترین بیشترین تمرکز خود را جهت استقرار پرتال آزمایشگاهی در آزمایشگاه های کنترل غذا و دارو دانشگاه ها و آزمایشگاه های همکار، مجاز و آکرودیته و همچنین استقرار جدیدترین روش های کنترل کیفی در پایش و کنترل آلاینده ها متمرکز خواهد بود.

 

مدیر کل آزمایشگاه کنترل مرجع سازمان غذا و دارو در ادامه افزود: دستاوردهای موفق دانشگاه ها اجرای ماده 27 قانون مبارزه با قاچاق کالا و شاخص های هیئت امنای دانشگاه ها در حوزه آزمایشگاهی یکی دیگر از برنامه هایی است که در این گردهمایی مورد بحث و بررسی قرار میگیرد.

دکتر رستگار ادامه داد: نشست های تخصصی نیز با با حضور رئیس سازمان غذا و دارو، و مدیران کل حوزه غذا، دار، آرایشی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی مورد بحث و بررسی قرار میگیرد و راهکارهای مناسب جهت ارتقای آزمایشگاه ها و اجرای برنامه های عملیاتی در سال 96-95 پیگیری خواهد شد.


انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط

ارسال نظر

ثبت ديدگاه


آدرس ايميل شما منتشر نمی شود.

اعداد بالا را وارد نمایید*

ديدگاه‌ها 0 ديدگاه