کد خبر : 12266 تاریخ انتشار : 1395/06/17 - 11:42 تعداد بازدید : 928

رئیس اداره نظارت و ارزیابی تولید فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو وعده داد:

ایمنی تولیدات داخلی؛ مطابق با قوانین اتحادیه اروپا

رئیس اداره نظارت و ارزیابی تولید فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: ایمنی محصولات آرایشی و بهداشتی که از سازمان غذا و دارو مجوز می گیرد طبق قوانین اتحادیه اروپا صورت می گیرد.


دکتر رویا تالاری، رئیس اداره نظارت و ارزیابی تولید فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدونا " گفت: ایمنی محصولات آرایشی و بهداشتی که از سازمان غذا و دارو مجوز دریافت می کنند به صورت دقیق بررسی می شوند.

وی افزود: ایمن بودن محصولات آرایشی و بهداشتی طبق قوانین اتحادیه اروپا صورت می گیرد.

دکتر تالاری ادامه داد: در زمینه مصرف درست و صحیح لوازم آرایشی و بهداشتی بروشورهایی را در مدارس و دانشگاه ها توزیع شده و سخنرانی هایی را داشته ایم تا فرهنگ صحیح مصرف لوازم آرایشی نهادینه شود.

رئیس اداره نظارت و ارزیابی تولید فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو در ادامه توصیه کرد: مصرف کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی هنگام خرید لوازم آرایشی و بهداشتی دقت نمایند که دارای برچسب اصالت و شماره پروانه بهداشتی ورود و ساخت باشند که به زودی محصولات آرایشی و بهداشتی نیز وارد سامانه سازمان خواهند شد که از طریق تمام اطلاعات و مشخصات محصولات آرایشی و بهداشتی در سامانه ثبت خواهند شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

ارسال نظر

ثبت ديدگاه


آدرس ايميل شما منتشر نمی شود.

اعداد بالا را وارد نمایید*

ديدگاه‌ها 0 ديدگاه